Včelársky denník !


V aplikácii prehľad o včelniciach, včelstvách a úľoch. Popis včelnice, počasie na včelnici,  mapa pozície, popis a typ úľa.  

Prehliadky úľov -detail, rámiky, plod, matka , sila včelstva.

Kŕmenie - dátum, dodanie zásob, prikrmovanie, typ.

Liečenie - dátum, nemoc, liečivá dávka, kto vykonal.

Výnosy - Med, vosk, propolis.

Poznámky, pripomienky, úlohy.

Počasie, meranie hmotnosti, senzory v úli .

Zisťovanie prírastkov a úbytkov hmotnosti včelích úľov na diaľku cez mobilný telefón a aj na displeji váhy. 

Dve zóny pre pripojenie zabezpečovacích magnetických kontaktov alebo detektorov pohybu. Integrovaná siréna na GSM váhe. 

Predpoveď počasia - vonkajšia teplota a vlhkosť aj zo senzorov na váhe, zrážky, vietor a smer vetra, mraky.

Senzory v úli - meranie teploty, vlhkosti, CO2, kvality ovzdušia v úli, svetelnosť, intenzita a frekvencie bzukotu v úli. Frekvenčná analýza bzukotu v úli. Detektor otrasov v úli. 

V čom Vám pomôžeme ?


Všetky informácie o včelniciach a úľoch na jednom mieste v aplikácii. Celkový manažment včelníc.

Predpovede čo sa v úli deje a bude diať a čo má včelár urobiť. 

Včelár vie  kedy vytočiť med alebo pridať nádstavok . Tiež vie kedy zakŕmiť včely.

Šetríme Váš čas . Môžete sledovať konkrétne prírastky hmotnosti alebo senzorov v úli. Upozornenie príde až po prekročení nastavených hodnôt.

Šetríme náklady na dopravu . Nie je potrebné chodiť na včelnicu a kontrolovať kedy začala znáška alebo kedy je úľ už plný a znáška stagnuje.

Ochránime Vaše včely !


Zabezpečenie kočovného voza, vstupu na včelnicu a úľov proti znehodnoteniu.  Úľová váha pošle SMS, upozornenie v aplikácii alebo email a prezvoní až na dva telefónne čísla na mobil. 

Ak by medveď zhodil úľ, spustí sa siréna na 30 sekúnd a  medveďa odplaší  a neurobí väčšie škody.

Predpoveď rojenia včiel, vyrabovanie uľa iným včelstvom.

Stovky včelárov používa náš monitoring a včelníc.včiel 

Pridajte sa k nám a spravte včelíny lepším miestom.    Monitorovanie včiel 

Tieto zmluvné podmienky (ďalej len „podmienky“, „zmluva“) sú dohodou medzi webovým serverom („prevádzkovateľ webových stránok“, „nás“, „my“ alebo „náš“) a vami („používateľ“, „vy“ alebo „váš“ "). Táto dohoda stanovuje všeobecné podmienky používania tejto webovej stránky a všetkých jej produktov alebo služieb (ďalej spoločne len „webová stránka“ alebo „služby“).

Odkazy na iné webové stránky

Napriek tomu, že táto webová stránka môže byť prepojená s inými webovými stránkami priamo alebo nepriamo, neznamená to žiadne schválenie, spojenie, sponzorstvo, potvrdenie alebo pridruženie k žiadnej prepojenej webovej stránke, pokiaľ nie je v tejto zmluve výslovne uvedené inak.

Mali by ste si dôkladne preštudovať právne vyhlásenia a ďalšie podmienky používania akejkoľvek webovej stránky, ku ktorej pristupujete prostredníctvom odkazu z tejto webovej stránky.Váš odkaz na akékoľvek iné stránky mimo lokality alebo na iné webové stránky je na vaše vlastné riziko.

Webstránky môžu používať cookies na personalizáciu a uľahčenie maximálnej navigácie užívateľa na tejto stránke. Užívateľ môže nakonfigurovať svoj prehliadač tak, aby upozornil a odmietol inštaláciu nami zasielaných cookies.

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.