Ako vyrábame zariadenia monitorovacieho systému

Laserové vypalovanie otvorov pre FILIP-SL

Výroba nerezových dielov je plne automatická na profesionálnej úrovni . Rezanie laserom a vytváranie závitov robotom.

Následne sa diely použijú pri montáži váhy.

Zistiť viac

 
 

Výroba elektroník

  • Podklady pre výrobu plošných spojov a osadzovacej šablóny. Gerber - spoje, popisy, maska a Drill súbory - vŕtanie a špecifikácia plošného spoja - hrúbka, počet a poradie vrstiev, maska, prekovania, minimálna medzera a spoj, frézovanie, popisy, značky pre osádzanie súčiastok, popisy na plošnom spoji.
  • Podklady pre osadenie plošných spojov. Gerber súbory pre osadzovaciu šablónu, zoznam súčiastok BoM - xls formát, plán osadenia PCB - pdf assembly, pick and place - súbor pre osadenie súčiastok osadzovacím automatom, špecifikácia pre osadenie plošného spoja, fotky osadenej elektroniky.
  • Osadzovanie plošných spojov - nanášanie pájkovacej pasty a lepidla pre súčiastky, umiestňovanie súčiastok na PCB automatom, pretavenie - zapájkovanie SMD súčiastok v pretavovacej peci, ručné pájkovanie vývodových - THT súčiastok, optická kontrola osadenia, opravy.
  • Testovanie funkčnosti elektroník - kontrola zdrojov a napájaní ihlovým adaptérom, naprogramovanie firmware - bootloader, naprogramovanie testovacej aplikácie - image test - kalibrovanie senzorov, softvérová kontrola funkčnosti splošného spoja, kontrola spotreby v pracovnom režime a úspornom režime - Sleep, programovanie zákazníckej aplikácie.

Zistite viac